HAKKIMIZDA

Firmamız 2000 yılında Ziraat Yük. Müh. Yaver İÇ tarafından, altyapı ve üst yapı inşaat taahhüt alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden beri öncelikli olarak kaliteli hizmet, dürüstlük ve iş güvenliği kavramlarını temel prensip edinerek sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

İÇAY İnşaat Taah. Ve Tic. A.Ş. çeşitli kurum ve kuruluşlarda, özellikle DSİ Bölge Müdürlükleri altyapı işleri, gölet ve baraj inşaatları, taşkın koruma inşaatı, sulama ve bakım onarım projelerini başarıyla sonuçlandırmıştır. Ayrıca üstlenmiş olduğu konut inşaat projelerini, sahip olduğu tecrübe, günden güne büyüyen profesyonel kadro ve makine parkı ile tamamlamaya devam etmektedir.

Vizyonumuz
Vizyonumuz, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınmasına ve refahına katkıda bulunan, sektörlerle ilişki içinde olan tüm kişi ve kuruluşların güvendiği, saygı duyduğu ve çalışmak istediği bir firma olmaktır.

Misyonumuz
Çevreye saygılı, sağlık ve emniyeti hep ön planda tutan, kalite ve sağlamlığı temin eden ve müşteri memnuniyetini arttırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan ve güvenilirliği koruyarak dinamik, gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.